Part/használat – Danurb - workshop, kerekasztal beszélgetés
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
A KÉK workshopot és kerekasztal-beszélgetést szervez Part/használat címmel a Dunapest keretei között. A tavalyi évben megszervezett Part/Közösségek tematika folytatásaként idén a vízpartok és vízközeli terek használata kerül a középpontba. Az esemény során város és vízpart kapcsolatát vizsgáljuk, például olyan kérdések és témakörök mentén, mint vízparthasználat a Duna mentén, a vízparti és vízközeli terek működése, vagy hogy meddig tart valójában a folyópart.
16:00–18:00 Workshop
Előzetes regisztráció szükséges augusztus 30-ig a danurb@kek.org.hu e-mail-címen
18:00–20:00 Nyilvános kerekasztal-beszélgetés meghívott szakemberekkel
Az esemény a KÉK szervezésében a DANUrB nemzetközi projekt keretében valósul meg.
08.31. 16:00
A38