Diabolus in Musica
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
"Diabolus In Musica - az Ørdøg féltestvére két akusztikus gitárra, két énekre és hegedűre hangszerelve. Ørdøg-dalok és más dalok, olyanok, amiket máskor másképp játszunk, és olyanok, amiket máskor nem játszunk sehogy."
Bokodi Bálint - ének, hegedű
Korpos Lajos - gitár
Nagy-Miklós Péter - gitár
Vörös András - ének