Trillion, Indian Askin (NL)
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Áron Apey Andrásék új kvartettje, a Trillion iszonyatosan friss, üde számokat és tömény, felszabadító energiát zúdít boldog hallgatóságára ezen a remek estén. Tettestársuk az este jójában egy ugyancsak kiváló banda lesz, az Indian Askin, amely szintén üde, pörgős és nagyon élvezetes rock-jával dobja fel az életérzésünket pár méterrel magasabbra.