The Bosky (koncerttel egybekötött klippremier), Henri Gonzalez (Fran Palermo)
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Az új magyar szupergrupként emlegetett The Bosky együttes több dalát is rendszeresen játszották a rádiók az elmúlt fél évben, ami egyáltalán nem meglepő, hisz zenéjük maga a lendület, szenvedély, sárm és utazás. Felállásuk: Kohánszky Roy – basszusgitár, ének, Pásztor Sámuel – gitár, Máté Szabolcs – billentyűk, ének és Jancsovics Máté – dob.