A 25 éves Pesti Est bemutatja: Ryley Walker Band (US), Zanzinger
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Ismét Budapesten a Van Morrison és Tim Buckley-féle folkjazz egyik legnagyobb ígérete, Ryley Walker! Az énekes-gitáros ráadásul augusztusban a zenekara élén tér vissza, megidézve velük a kilencvenes évek chicagói free jazz színterét és vibráló pszichedéliáját is. Ebben pedig tökéletes társ lesz a hazai énekes-dalszerző mozgalom vezéralakja, a Lone Waltz Records egyik alapítója, Zanzinger, aki trió felállásban lép majd fel, egy dobossal és egy nagybőgőssel kiegészülve.