A Richman Orchestra az „A Dal 2026” színpadán tűnt fel, ahol „Az idő elmúlt” című daluk a döntőbe jutott és közönségkedvenc lett. Most először adnak nagyszabású önálló koncertet!
A Richman Orchestra az „A Dal 2026” színpadán tűnt fel: „Az idő elmúlt” című daluk a mezőny harminc produkciója közül a nézők szavazatai révén egészen a döntő tizenegy legjobb fellépője közé jutott, és közönségkedvenc lett. Most először adnak nagyszabású önálló koncertet, amelyen az eddig megszületett dalaikat élőben hallhatja először a közönség – igazi bemutatkozásnak szánják, ahol a tévéből megismert sikerhez személyesen is csatlakozni lehet.
A zenekar nyolc tagja világzenét játszik magyar csavarral: folk, ska és punk találkozik balkáni fűszerezéssel, hegedű, trombita, tuba, zongora, gitár és feszes dobok kíséretében. Ők maguk úgy fogalmaznak, hogy ritmusaik nem hagyják egy helyben állni az embert; a koncerteken tánc, közös éneklés és széles mosoly jellemző. Ezt az energiát most egy hatalmas táncos balkáni mulatsággá szeretnék formálni, hiszen a televíziós show-ban szerzett sikert élőben is átadják.
Az „A Dal” döntőjéből ismert Az idő elmúlt mellett a Richman Orchestra eddig megjelent legjobb dalai felcsendülnek – sok közülük először szólal meg színpadon.
Egy estére a közönség részese lehet annak az élő energiának, amelyről a zenekar honlapján is írnak: „nem háttérzaj, hanem esemény” – a tánc és a közös éneklés garantált.
A Richman Orchestra első nagyszabású koncertje igazi premier: akik eljönnek, azok nemcsak a televízióból ismert dalukat, hanem a zenekar repertoárját élőben hallhatják, és részesei lehetnek egy forró, balkáni hangulatú mulatságnak.
Gyere, legyünk minél többen – élőben szól igazán, és veletek lesz teljes a buli.