Ökofilmklub Extra: Hajtás Pajtás menni Amerika!
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Még anno a "Leningrad Cowboys menni Amerika" volt a nagy szám, mára viszont azt felváltotta mai megfelelője, a "Hajtás Pajtás menni Amerika", vagyis a honi életszemlélet-forradalmárok, lelkes, öntudatos, békés harcosok filmje.. Egy este sok-sok vendéggel, vidám arcokkal, jó ötletekkel, kitűnő zenékkel és sok-sok Hajtás Pajtással. A filmre érkezők a műsort követő party-n a vendégeink! Kapuinkat fél nyolckor nyitjuk, a vetítést nyolckor indítjuk.
Az Öko-filmklub lehetőséget teremt a fenntarthatóságról, az igazságosságról és a részvételi demokráciáról való beszélgetésekre vetítések és klubülések által, am...