Knarsetand (NL), My Baby (NL)
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Több mint két hónapon át zajlik és zajlott a DACS! - Hollandia, királyság! fesztivál Budapesten. A fesztivál záróbuliján két nagyon fiatal, ám annál jobb holland zenekar lép fel, a dancehallt-gypsypunkot-popot-rockot-dubstepet lazán ötvöző Knarsetand, illetve a New Orleans-i voodoo bluest zseniálisan játszó My Baby. Most kiderül, milyen a holland Brains és Irie Maffia, illetve a holland Janis Joplinba oltott Dr. John. Tökéletes lezárás, tökéletes buli, mindezt díjtalanul!