Jóvilágvan (SK), Gorlo Volka
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Ismét a hullámokra dúdoljuk a Jóvilágvan keserédes dalait, gyertek, mulassatok velünk! A Duna vizén ringatózva meghallgathatjátok új dalunkat is: a Dunánál-t! Kell ennél több?! Igen! Hevítjük még a nyarat, miénk lehet a viszontlátás öröme, garantált az átszellemülés és közösségi fless! Sőt, ha nem bánjátok, meg is ölelgetünk titeket! Előttünk a szintén felvidéki Gorlo Volka muzsikál nektek, gyertek időben!