I Hate Myself Because (UA), vendég: Gulu Gulu
Július 1. nap végéig az összes programunkra behozható bontatlan ásványvíz vagy üres palack/kulacs, amit a pultjainkban szívesen feltöltünk nektek hideg vízzel. Bontott vagy előre megtöltött palackot/kulacsot a továbbiakban sem tudunk beengedni!
Elmarad
A „I Hate Myself Because” az ukrán Maksym Semeniuk garázspunk projektje. A művész excentrikus, szenvedélyes énekhangja durva gitárhagzásokkal és zúzós kísérettel elképesztő zenei kalandra visz. A projekt kezdete óta Maksym 50 milliós lejátszás felett jár különböző digitális platformokon, nem véletlenül, ami nagyban segített nagyszerű közönsége felépítésében a világ minden tájáról.
Gulu Gulu
A koncertet a Liveurope támogatta.